September 5, 2011
4:05 PM
no näed ja ongi esimene päev ka möödas
jalg ja käsi värises kui selle suure a1 enda ette tõstsin.. ja siis tuli liisa, mu päike ma loodan nendel 3 mel aastal
igastahes sain ma tuge ühelt toredalt uuelt tüdrukult, keda ma just lootsin endale kõrvale saada
ja tunnid möödusid imekähku.. krokiis olime ka koos
seal oli üks elav modell, kellel oli valge särk, seal all suured rinnad ilma rinnahoidjata jee
homme