March 5, 2010
9:43 PM
mmm reeede
nagu mäkis oleks käinud, täiuslik õhtusöök kell ppool kümme ----------- friikad ketsup ja kananagitsad ning suvikõrvits juusutuga ja mozzzzzzarellla kirsikesed. mmmmmmmmmmmm nunii täiuslik

uue id-kaardi omanikuks saan alles 1 aprill, kurbb, nii kurb