February 25, 2010
9:03 PM
kõht on täis, võtsin täna täiega vabalt pärast kooli, avasin krõpsu paki ja sõin suht kiirelt selle ära.. passisin mingit hokit, niet aru kah ei saanud kui juba pakk otsas oli.. igastahes selver ruulib kuni 10 märtsini minu silmis..
NBBB !!!!!!!! NAGU MA JUBA PALJUDELE OLEN ÖELNUD : SIS MINGE KÕIK SELVERISSE; ALKS ON ODAV
TWIST ON MINGI 16 EEEEEEEEEEEKI; see ei ole just eriti normps