February 22, 2010
8:20 PM
huvitav kas mul friikatest kõini ka hakkab saama nüüd juba või. mingi päevast päeva lihtsalt.. mm juustumuhklid on nii head mu kõhule
jaaa üks väga väga hea asi juhtus täna .. nii heaa nii rõõmsaks tegi mind
SAIN KIRJA MARISELT, vuuuuuuuhuhuhuhuuhuuuu
kirjutas igast huvitaid asju taaskord :)