January 25, 2011
9:40 AM
jeh, ja veel seda, et nüüd ma siin olen, inese mingi playlist tuleb youtubest, jah kuna merili arvutis ei tohi sellist sitta olla ju, tss ärge kellegile rääkige...
teen oma riidekappi siin korda, voldin ja värki , ja laulan 15 magamata ööd, kena
ja täna on vb see erakordne päev kus meril paneb esimest korda pesumasina tööle.. uus pesumasin on.. uued asjad panevad mind tegutsema..
ja ma tunnen et ma olen varsti veel siin tagasi täna, kuna mu mõtted jooksevad jubedalt igal pool siuh sauh, jah inese kõrvalt saab mõelda ka veel. =)