January 14, 2011
6:10 PM
aknalaud on täis tühje krõpsupakke, mis ootavad ära viskamist,
kuulan muusikat , on reede õhtu... alles algas õhtu muidugi sest kell on 18:12
ja olen õnnelik et ei ole pidanud mitte kunagi veenist verd andma mitte kellegile, ka narkumaanidele mitte.. vot