January 11, 2011
11:14 PM
tulin just vetsust ja olen juba mitu eelnevat päeva ka vetsus mõelnud ,et mul on seal uus poos tekkinud kuidagi.. täiega meeldib see, kuidagi ilus tundub... aga jah naljakas asi, vetsupoos.. aga siuke modellikas kuidagi..
appi mind ei tohiks vist vetsu lasta, samas tõesti vetsus tulevad parimad mõtted pähe , tõesti tulevad..
ja mulle meeldib praegu kõik mis on ja kuidas on