January 11, 2011
3:08 PM
oijah, mulle hetkel ikka nii väga meeldib uus köök ja endale ise süüa teha seal.. ahjus ..pliiti pole veel kasutanud..
ja mu pea ja kogu keha on täna kuidagi ekstraimelik , nagu keerleks kuskil
ei ei ma ei ole rase nagu te nüüd naerate seal !!
LIhtsalt kahtlane, söönud nagu olen ka, süüdistame siis lihtsalt energiajooki selles , mis siis veel oleks kui neid ooleksin 2 tükki alla ajanud :O mingi meril muutub pilvetüdrukuks siis vist..
igastahes ma tunnen toidulõhna, baikalaika