January 17, 2011
4:52 PM
kaboikartulid ja viinerid läksid just ahju.. olgu nad varsti valmis või muidu !!!
täna oli paanika nr 1 , mõtlesin et kaotasin jälle oma id-kaardi ära, ja vana kaotamisest ei olnud veel aastatki mööödas :O aga ei koju jõudes leidsin õnneks väiksest kotist üles, kooos mingi kolmanda kaardiga.. tore, täielik viuh oli
kõht on näljast õõõnes, meril ootab toidu valmimist :)