August 19, 2010
4:25 PM
oii metsik öö metsik öö
mida kuradit ma olin mr gay balticuga ühes seltskonnas ja ma ei saanud arugi, see teine oli ikka õige.. ta arvas et ma kardan teda.. tglt kartsin kõiki = (
ei jälle üks linnuke kordaläinud õhtusse..
ja palun vabandust varajased vanad naisterahvad meesterahvad , kes te pidime rõvedusi vabaduse väljakul nägema enda vanade silmadega..