August 15, 2010
3:09 AM
saaate aru, mäkk sakib.... hullll rämpsu isu tuli, nagu mul seda tglt kunagi ei ole eks, mkm.. aga mäkk ok nüüd kaheni , wtrtffffffffffff -- nagu jah , pidin mingi pelmeeni krooks pakki võtma endale statoilist hiiglama varanduse eest :((
einooo põhilaks on see et kodus olles. hakkasin pelmeeni tegema vaatan, mingi valge kasss käib mul toas... MIDA KURADIT ???? nüüd istub siin mul kõrval..vähe viskangi välja ju, täiega numpsu on..
head öÖÖD