March 20, 2011
4:09 PM
ninast tuleb mingit erilist lima ja kui palju.. HOMMME SOOME HÄNGIMA JA BITCHIMA
täna proovisin Travist joonistada, minu uus 3 a lemmikpoiss, kõik oli nii positiivne isegi .. kuni ma lõpuks nägu hakkasin maalima ja siis mõtlesin küll et upps tekib probleem, ma ei oska nägusega ümber käia eriti hästi.. kena 16 aprilli mulle kui see kõik valmis peab saama.
ikkagi homme tuleb soome läbu !!