March 7, 2011
3:37 PM
teie tehtud kanafilee on puhas pask, kuiv sitt
õige kanafilee tegemine on siuke, kus sa leotad teda tund aega õlis ja siis alles küpsetad , kõige parem kui riivsaias, mmm vot see on alles mahlane tükk.. nagu restorante margareta kanafileeke :) mmm
jeah paras kaloripomm ka, aga keda nusssib ?