March 4, 2011
3:48 PM
kohe räägin teile miks mu isa lahe on..
tegin pitsat, läksin kööki seda ahjust välja võtma.. iss jõudis koju.. ütlen talle esimese asjana suhuvõtt, tema vastu käib sul või ??
mina nagu ikka , et sitaks või täiega , tema täiesti rahulikult no tubli siis..
kena tervitus ja nii iga hommik päev ja õhtu. :)