February 12, 2011
10:59 PM
romantiline jalutuskäik selverisse, et näidata kõigile kui kuum ma ika olen pohma ja padjanäoga.. aga ei kus sa sellega , see linn oli väljasurnud..
njah mis siis ikka, selle eest oli mul selles surnud linnas romantiline jalutuskäik koos krõpsupakiga, mina ja tema sina ja mina
ja on laupäöeva õhtu ja ma peaks kuskil hoopis teises kohas olema kui siin
huitav paljud mu postitustest sisaldavad krõpsu igatsemis juttu ? mmmmmmmhmmhmhm