February 12, 2011
4:27 AM
marean teana kõige naljama n siis kiu ma ikirjutan kui ma kõauna täis epeaga koju, ehk siis ma jüudsin justr tpoiol biis koju, ma käisin hösti böheke üksi koos mingi dimitirga kes oli hollandalne, ja tao li toe ja ta bai baitas mulle, jama sain aru kui palju ma hinda TEDa
jeah seeon õiuge täis peaga ssse kanne , eelmised on olnud pohmasd. ahioossa migosa