February 2, 2011
3:08 PM
mida paganat, see postitus nagu kadus ära , :O
igastahes, seda et enne kui ma teiste postitusi hakkan lugema, tuleb mul ise öelda, et tänane koolist koju tulek oli parim.. püüdsime raimondiga suud lahti ja keeled väljas tänaseid massiivseid lumehelbeid suhu . meeldis!