February 1, 2011
9:59 PM
tulin just wc st ja mõtlesin seal et mis värk on , millest kuidas üldse nuustikuid tehakse, neid pesemisvärke.. naljakas, ei viitsi guugeldada ka raudselt mingi mõttetu
a mul ei olnudki reedel tglt paha tuju olin natuke närvis ainult ja tahtsin suure pauguga tulla ja tähelepanu saada, aitähh