November 18, 2011
10:27 PM

keegi tahab veel öelda, et kunstitudeng ei oska loengus mõnu tunda ?? mm
November 17, 2011
11:25 PM
õhtune talvesiider, kui hea
öö on veel ees ja pikk pikk pikk
November 16, 2011
8:53 PM
hihihi, läheb hästi, läheb veel ikka väga hästi
uus ja huvitav ja ma olen nii armas ja püüan jätkata ja olla varsti see kes ma tahan olla
siis on savi mis saab, siis on kõik hästi
November 12, 2011
3:47 PM
jeah panime endale kiisude nimed koolis kõik.. mina olen teravmeelne ja naljakas kiisu..
mis mis väike skooor või nii
liiga palju joon ka viimasel ajal.. aga muidu on veel ilus elu, vist :S
November 8, 2011
5:02 PM
üks krõpsupakk ei teeks üldse paha, arvestades mis tuumakas täna olnud on
10:57 AM
jess, et ma võtsin nõuks minna esmaspäeval välja.. ja teades et see lõppeb minu puhul nii või naa joomisega siis veel ikka jess
ja jõudes just 10 15 20 minti koju, siis tunnen kaasa teile kes teist koolis peavad olema, sest ma ei pea.. ja ma naudin seda
ja olen oma uues unistuses =)
aitäh
November 4, 2011
10:50 PM

ja

ja