March 27, 2011
3:38 PM
ma ootasin seda hetke , kus mul tekib lõpuks lõputöö paanika
teisi siin kuulates ja enda kruntimisest :D vastu rääkides oli mul null suhtumist selle kõige vastu..
ja nüüd .. faking päik paistab tuppa juba se ajab mind paanikasse, ma ei suuda üldse keskenduda, mul on kõik vajalik olemas, peale pintsli ja pruuni ja nahavärvi. aga ma ei suuda kuskilt võtta kinni ja lihtsalt alustada, kasvõi arvutis neid kokku miksidski, jube
siit ma tuln 16 aprill !
aga maei kaota lootust, eelmine aasta oli samamoodiarhitektuuriga, siiski ma tulin ja võitsin :)