March 24, 2011
9:52 AM
ah käige vittu, postitus ei läinud läbi
igastahes pohmapost siis
nägu on pärast pidu nüüd hommikul ikka roheline, aga vähemalt kõik kehaosad on alles
jaaa parandus korda kaks, mitte märts ei lähe paremaks,vaid alates aprill 9st hakkab elu
igastahaes alkohol on saatan, aga mulle meeldib