> credits
Blogskin created by Gabby. Colors from x
July 3, 2011
7:00 PM
ma ei oska olla üksi-- ma ei saa hakkama.. ma ei tea mis saama hakkab tunne on selline nagu oleks TM ja seda ma ka eitaha oehh.. mul on vaja inimest enda kõrvale et elus edasi minnna .. jah vastik on mitte iseseisev olla perse kõik