June 13, 2011
1:18 PM
kustutas täna ta sõnumid ära.. hästi imelik tuju on, kuidagi teises kohas olen omadega..
igastahes lugesin neid pesus köögis toolil ja kustutasin.. need olid nii mittemidagi ütlevad nüüd. see on hea.. ma olen valmis nüüd :)
toit sai ka valmis , head isu mulle ja teile, keda ma sõiman.