May 11, 2011
8:35 PM
kui ma suureks ja iseseisvask tüdrukuks lõpusk saan, siis ma tahan saada endale hiiglaslikkkku kohta, kuhu kõik mu maailma vingemad riided ära mahuksid !! :))
se teeb rõõmsaks
aga muidu on kurb, ehk pärast reedet on kõik jälle päike