April 26, 2011
2:53 PM
täitsa lõpp, ma lähen jooma , mõtlen et tähistan kirjandi ära tegemist mis iganes, alustan talllinnnast ja kus ma örkan kus ma ärkan ????? kuradi TARTUST raisk , see ei ole ok et ma jüin end tartu ja vittu kui piinarikas on pohmaga sõita seda pikka teed ,iadlkasfdhasflka :D ma magama