April 6, 2011
12:05 AM
kõige parem tunne üldse on siis
kui sul on täielik blokk
juba siis kui harilik lihtsalt peos
ja siis sa tujutsed
aga ikka rassid edasi
ja äkki sa ei saagi aru
kuidas käsi on lahti läinud
vabaks
ja see on megatunne
tunne nagu oh ma oskan ka joonistada
jess