November 6, 2010
3:06 AM
ohjah, elu on jah faking raske, aga loootke, lootke looootke kõigele mistahate
..
see läheb ükskord täide
mlläheb varsti . kuima pingutan nii väga et isegi naba on kaasa löönud
marie head naiiiini sulle
ja maris head yfut sullle
ja tuuli head linna sulle
ja sik isulle sittagi :)