September 22, 2010
10:16 PM
vihkan kõike seda, mis minuga hetkel toimub..
vihkan kuristamist
vihkan tablette
vihkan kurguvalu
vihkan mandleid
vihkan igast vedelike ja paska mida ma enda suust sisse ajan, olgu selleks siis jõhvikamahl või lõpetades mingi kuradima kummelileotisega..
vihkan ja tahan lõpuks terveks saada ja pidu panna